Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa
aneta 15.09.2017
Monika i Marcin 26.08.2017
Asia I Michał 18.06.2017
Kasia i Karol 12.06.2017
Marta i Tomasz 12.06.2017
Anna i Waldemar 08.06.2017
Asia i Paweł 04.06.2017
Ania 23.05.2017
Krzyś 15.05.2017
Monika i Tomek 26.04.2017
Dom bankietowy "Królewska"
ul. Królewska 7
05 - 110 Jabłonna
Telefon: (+48) 022 766 26 06
Telefon: 0 606 552 262
Napisz do nas:
info@salabankietowa.pl
Prezentujemy mapę dojazdu do Sali Bankietowej od strony ul. Modlińskiej.
Zobacz mapę dojazdu...

Księga Gości

Jeżeli spędziliście Państwo wspaniały wieczór w Domu Bankietowym "Królewska" w Jabłonnie, prosimy o zostawienie pamiątkowego wpisu w naszej Księdze Gości...

aneta
Piątek, 15.09.2017
Jeszcze raz dziękujemy i gorąco polecamy.
Monika i Marcin
Sobota, 26.08.2017
Polecamy! Z całą odpowiedzialnością polecamy! 24.06.2017r. mieliśmy ślub w ogrodzie i przyjęcie weselne w sali Królewskiej. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Całą organizaję pani Ela wzięła na siebie, dziękujemy. Jedzenie przepyszne. O całej organizacji świadczą poniższe dwie sytuacje: kilku gości wegetarian - my zapomnieliśmy zgłosić a pani Ela w trakcie przyjęcia zadbała o nich, także czuli się wyróżnieni; funkcja gospodarza - sprawdzała czy wszystkim wszystko smakuje i niczego nie brakuje lub jak może pomóc w przeróżnych sytuacjach np. dodatkowe porcje deserów serwowane poza godzinami wydawki. Polecamy! Monika i Marcin
Asia I Michał
Niedziela, 18.06.2017
Ślub mieliśmy 17 września 2016 r. Jesteśmy zachwyceni salą, obsługą i oczywiście rewelacyjna Panią Elą, która w każdym momencie przygotowań przed weselem jak i w dniu wesela była pomocna i zaangażowana w 100%.
Nie tylko my jesteśmy zadowoleni również nasi goście, chwalili sobie jakość jedzenia i obsługę oraz samo miejsce .
Dziękujemy za organizację naszego wesela.
Z całą przyjemnością polecamy!!!
Pozdrawiamy Asia i Michał
Kasia i Karol
Poniedziałek, 12.06.2017
Mieliśmy przyjemność organizować nasze wesele 20 maja 2017 r. w Domu bankietowym "Królewska". Jesteśmy pod wielkim wrażeniem świetnej organizacji ze strony personelu. Mogliśmy liczyć na ich pomoc i zaangażowanie w tym dniu, szczególnie Pani Eli menedżer sali.
Goście byli zachwyceni salą, ogrodem, obsługą i jedzeniem. Do tej pory otrzymujemy pochlebne opinie na temat sali i naszego wesela :).
Piękny ogród stanowił imponującą scenografię i stworzył wiele możliwości naszemu fotografowi :).
Goście i my Młodzi jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Domu bankietowego "Królewska", dlatego szczerze polecamy to miejsce!
Pozdrawiamy,
Kasia i Karol
Marta i Tomasz
Poniedziałek, 12.06.2017
06.05.2017 odbyło się tutaj nasze wesele - lepszego miejsca nie mogliśmy sobie wymarzyć! Sala jest zdecydowanie inna niż wszystkie, bardzo elegancka, czysta, z pięknym ogrodem wokół i świetnymi pokojami. Nasi goście byli nią również zachwyceni. Jedzenie jest znakomite - wszystko podane w przepiękny sposób i w ilościach nie do przejedzenia. Dania ciepłe, przystawki, wiejski stół, słodkości smakowały wspaniale. Jednak najważniejszą osobą jest tutaj Pani Ela, która otoczyła nas niesamowitym ciepłem, dbała o każdy najdrobniejszy szczegół i podczas całego wesela czuwała nad wszystkim. Dzięki Pani Eli czuliśmy się spokojni i mogliśmy w pełni skupić się na zabawie, na gościach i na nas samych :) Pani Elu - ogromnie dziękujemy za ten wieczór i noc - będziemy je cudownie wspominać! :)

Gorąco polecamy!

Marta&Tomasz
Anna i Waldemar
Czwartek, 08.06.2017
Chcemy bardzo podziękować za przygotowanie przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii naszego syna w dniu 04.06.2017r. Dziękujemy przede wszystkim Pani Eli za dopilnowanie wszystkich szczegółów, kucharzom za przepyszne jedzenie oraz Panom z obsługi sali. Wszystkie dania były bardzo smaczne, pięknie podane, smakowały zarówno gościom dużym jak i małym. Teren jest zamknięty, dużo zieleni, miejsc gdzie dzieci mogły się swobodnie bawić, a rodzice bez stresu delektować zastawionym stołem.
Bardzo cieszymy się, że trafiliśmy do domu Bankietowego Królewska to był najlepszy wybór śmiało możemy polecić to miejsce każdemu, kto chciałby zorganizować rodzinną imprezę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku też uda nam się tam zorganizować przyjęcie komunijne naszej córki.
Asia i Paweł
Niedziela, 04.06.2017
Nasze wesele odbyło się 13 maja 2017. Cudownie wspominamy ten dzień! Cała impreza przebiegła bezproblemowo. Szczególne podziękowania dla Pani Eli za starania które włożyła w przygotowanie naszego wesela, a także za pomoc w trakcie niego. Z racji tego, że pogoda dopisała mogliśmy cieszyć się ogrodem wokół domu bankietowego "Królewska", który robi niesamowite wrażenie! Podziękowania również dla obsługi sali za wystrój wnętrza i jedzenie, które nasi goście bardzo zachwalali. Wszystko wyglądało fantastycznie:)
Ania
Wtorek, 23.05.2017
Dziękuję za wspaniałe przyjecie komunijna mojej córki, które odbyło się 21.05.. Wszyscy goscie bardzo zadowolenie, obsługa na najwyższym poziomie. Elegancka sala, kelnerzy dyskretni, pomocni i zawsze na miejscu, smaczne jedzonko, przepiękny duży ogród z boiskiem - dzieciaki miały raj. I przede wszystkim Pani Ela - ciepła, pomocna, miła - dbała nawet, zeby wszyscy goście przyszli z ogrodu na ciepły posiłek. Jesteśmy zadowoleni i polecamy miejsce.
Krzyś
Poniedziałek, 15.05.2017
Z całego serca dziękuję za fantastycznie przygotowane i zorganizowane przyjęcie komunijne mojego syna Krzysia. Jedzenia pyszne w ilościach niewyobrażalnych, obsługa profesjonalna, miła, spełniająca każdą prośbę. Piękny, zadbany ogród gdzie można spokojnie odpocząć wsłuchując się w pluskającą fontannę. Dzieci zachwycone z powodu ogromnego zielonego terenu, gdzie mogły do woli biegać, skakać i ganiać się.
Na końcu chciałbym podziękować serdecznie PANI ELI (umyślnie piszę z dużej litery), za zaangażowanie i serce włożone w organizację przyjęcia.
Z rok mam komunię córki. Na 100% będę chciał ją zorganizować w tym miejscu :)
Monika i Tomek
Środa, 26.04.2017
Banalnych sal weselnych jest wiele, ale znaleźć nieszablonową salę, która pozwoli nadać weselu wyjątkowy klimat, nie jest łatwo - taka właśnie jest Sala Bankietowa ?Królewska? w Jabłonnie. Gdy do wystroju sali doda się pyszne posiłki, wspaniałą, miłą i profesjonalną obsługę, która robi wszystko, żeby zobaczyć uśmiech i zadowolenie na twarzach klientów, to można być pewnym, że w tym ważnym, ale także stresującym dniu, wszystko będzie na bardzo wysokim poziomie i zapięte na ostatni guzik. Menu wyśmienite ? od dań ciepłych, poprzez przystawki, po ciasta. Wybór jest tak duży, a jakość potraw tak wysoka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dziękujemy serdecznie wszystkim pracownikom Sali Bankietowej, a przede wszystkim Pani Menadżer ? Pani Eli (niesamowicie ciepłej, serdecznej, profesjonalnej osobie, która dbała o każdy szczegół i ratowała nas w momencie nagłej zmiany planów;)), za zapewnienie niezapomnianych wspomnień na długie, długie lata.:) Dziękujemy także Barmanowi, który przyrządzał dla nas wyśmienite drinki.;) W imieniu naszym, Rodziców oraz Gości z pełną odpowiedzialnością polecamy Salę Bankietową ?Królewska? wszystkim poszukującym niesamowitego miejsca na swoje wesele. W naszej opinii nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru ? było lepiej niż oczekiwaliśmy. Serdecznie dziękujemy za udaną współpracę i gorąco pozdrawiamy, mając jednocześnie nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Monika i Tomek. 22.04.2017 r.
Dominika i Krzysztof
Wtorek, 21.02.2017
Obsługa Sali Bankietowej Królewska służyła nam pomocą 1.10.16 r. Przyjęcie było genialne! Miejsce jest nowoczesne i niezwykle eleganckie, wyróżniające się na tle przeciętnych domów weselnych. Nie ma właściwej skali, aby opisać fenomen uroczystości! Świetna organizacja ze strony personelu Sali Bankietowej! Mogliśmy liczyć na zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Ponadto jedzenie było przepyszne, menu bogato urozmaicone. Pokoje gościnne są na wysokim poziomie - bardzo ladne, wręcz luksusowe. Oprócz tego, ogród i otoczenie genialnie nadaje się na tło do ślubnej sesji! Wspólnie z Mężem polecamy w 100000% !!!!!
PIĘKNIE DZIĘKUJEMY! ?
Jesteśmy zachwyceni !!!
Ilona i Michał
Niedziela, 15.01.2017
Jeśli zdecydujecie się na przyjęcie w tym lokalu, będziecie mieć podobny kłopot do nas... --> Co pochwalić jako pierwsze? :)

Pięknie zagospodarowany teren zieleni dookoła sali, w tym kasztanowce przy wjeździe, czy przemyślany wystrój wnętrza? Wyposażenie sali to m.in. balkon nad parkietem do wykorzystania przez fotografa, wygodne siedziska dookoła parkietu dla zmęczonych gości chcących pozostać w centrum wydarzeń, efektowny bar dla stroniących od czystych alkoholi i automat z alkotestami dla tych co od alkoholi nie stronią.
Może smakowite dania i napoje podawane, poza sokami i wodą, w małych eleganckich buteleczkach, wszystko na bieżąco uzupełniane przez profesjonalnych uprzejmych kelnerów?
A może przede wszystkim nieoceniony skarb tego lokalu - Panią Elę, która czuwa tam nad każdym detalem i wkłada wiele serca, by pomóc przy organizacji przyjęcia, a nawet oferuje osobistą pomoc przy dekoracji? :)

Bardzo cieszymy się, że trafiliśmy do "Królewskiej" i szczerze ją polecamy. "Królewska" reprezentuje iście królewski poziom w nowoczesnym wydaniu. (W pałacu nie ma nowoczesnych kilku łazienek, w tym jednej przestronnej dla panny młodej, która potrzebuje więcej miejsca na swoją rozłożystą suknię. ;) )

Podsumowując, oceniamy "Królewską" na 6.

A Panią Elę na 6 z plusem! :)

Pozdrawiamy serdecznie!
Październikowi Nowożeńcy.
Asia i Andrzej
Czwartek, 22.12.2016
23 września 2016 roku odbyło się nasze wymarzone wesele. Baaardzo cieszymy się, ze podjęliśmy decyzje organizacji przyjęcia w Domu Bankietowym "Królewska"! Nasze przyjecie rozpoczęła ceremonia w ogrodzie. Cale przygotowania przerosły nasze oczekiwania, piękne przygotowana przestrzeń na zewnątrz, stół dla urzędnika, miejsca siedzące dla gości. było idealnie :)

Sala taneczna, super! trafionym pomysłem jest parkiet na podeście :) Jedzenie było przepyszne, goście, rodzice i my zachwyceni! Serdecznie podziękowania dla Pani Eli, złota kobieta, kucharzy i całej obsługi kelnerskiej! Reasumując, serdecznie polecamy! 6+ :)
Magda i Michał
Wtorek, 22.11.2016
W ostatnią sobotę 19 listopada 2016r w Sali Bankietowej Królewska miało miejsce nasze wesele. Do ostatniej chwili braliśmy pod uwage dwa zupełnie inne miejsca, ale kiedy Pani Ela po raz pierwszy pokazała nam wnętrze i otoczenie Królewskiej, od razu zdecydowaliśmy, że tam zorganizujemy przyjęcie weselne.
My - młodzi - jak i nasi goście przekonaliśmy się, że był to słuszny wybór.
Znakomicie rozplanowana przestrzeń obiektu, profesjonalna obsługa, elegancko podane pyszne potrawy, nieodzowna pomoc pani Eli (np dostaliśmy race do tortu, których zapomnieliśmy wziąć) sprawiły, że czuliśmy się podjęci "po królewsku".

Dziękujemy z całego serca!
Magda i Michał
Magdalena i Rafał
Środa, 26.10.2016
Mięliśmy zaszczyt organizować chrzciny naszego syna w domu bankietowym Królewska.
Jesteśmy zachwyceni całokształtem! Zarówno obiekt, jego otoczenie, organizacja, przygotowanie jak i catering były na najwyższym poziomie. Pani Ela - menedżerka to wspaniała, ciepła osoba, która zna się na rzeczy, potrafi świetnie doradzić i na podstawie kilku pytań ustawi wszystko tak, że nie ma się później do czego przyczepić.
Dodam jeszcze, że mięliśmy okazję być gośćmi na weselu organizowanym w Królewskiej i również było super.

Królewska może być wzorem do naśladowania dla wielu konkurencyjnych obiektów tego typu. Tak trzymać!

Pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów.
Magdalena i Rafał P.
Dominika i Adam
Niedziela, 23.10.2016
Wesele w Domu Bankietowym "Królewska" mieliśmy 8.10.2016 r. i to był wspaniały dzień w naszym życiu, nie tylko dlatego, że powiedzieliśmy sobie to najważniejsze "TAK", ale też dlatego, że mieliśmy najlepsze przyjęcie weselne, jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Sala Królewska to idealne miejsce na wesele - kameralne, bardzo przyjemne i nowoczesne. Obsługa w Sali to zespół profesjonalistów, którzy przez całą noc dzielnie wspierali nas i naszych Gości. Oczywiście nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o Pani Eli, która czuwa nad wszystkim i sprawia, że ani para młoda ani ich rodzice o nic nie muszą się martwić.

Jesteśmy zachwyceni organizacją naszego wesela i każdemu życzymy, by miał tak samo pozytywne wspomnienia jak my.

Dziękujemy Pani Elu :)
Beata i Dawid
Niedziela, 02.10.2016
Pani Elu - chcieliśmy bardzo podziękować za organizację wesela i czuwanie nad całym przyjęciem. Sala wyróżnia się spośród pozostałych miejsc do świętowania tego typu uroczystości. - jest bardzo elegancka, nietuzinkowa, nowoczesna, a przy tym komfortowa i kameralna. Zrobiła na nas ogromne wrażenie, dlatego cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na Królewską. Wszystko przebiegło bez najmniejszego zarzutu, żałujemy tylko, że czas minął tak szybko! Jeszcze raz dziękujemy!
Agnieszka i Artur
Środa, 21.09.2016
Kłaniamy się w podziękowaniu dla Pani Eli i całego zespołu "Królewskiej" za nieocenione wsparcie przy organizacji naszego wesela, które odbyło się 27 sierpnia 2016 r.. "Królewska" była idealnym miejscem, aby świętować nasz wyjątkowy dzień. Nowoczesna sala, śliczne pełne zieleni otoczenie, przepyszne jedzenie oraz nienaganna obsługa - czego pragnąć więcej? Jedynie koordynatora, który swoim ciepłem, dobrocią, otwartością i 100% profesjonalizmem potrafi koić nerwy i zjednywać ludzi :) Pani Elu, jest Pani wspaniała! Dziękujemy ślicznie!
Każdemu, kto szuka wyjątkowego miejsca na własne wesele lub inną ważną uroczystość, bez cienia wątpliwości polecamy "Królewską". Bo warto! :)
Artu i Ag
Izabela i Tomasz
Środa, 21.09.2016
25 czerwca 2016 r. odbył się nasz Ślub. Zorganizowanie przyjęcia weselnego w Sali Bankietowej ?Królewska? było strzałem w dziesiątkę. Sala jest przepiękna, nietypowa. Kiedy po raz pierwszy ją zobaczyliśmy, jak weszliśmy do środka, od razu wiedzieliśmy, że to jest to, czego szukamy. Zarówno my, jak i wszyscy nasi goście byli oczarowani i zachwyceni salą, aranżacją, obsługą i oczywiście jedzeniem, które było po prostu wyśmienite, elegancko podane i przepyszne. Dopracowany został każdy szczegół. Na Sali wszystko ma swoje miejsce. Przepiękny okrągły parkiet na środku Sali z podestem dla orkiestry. Wokół parkietu można usiąść na specjalnych siedziskach i z bliska obserwować bawiących się gości. Elegancko nakryte stoły. Stół deserowy. Dodatkowo zamówiliśmy stół wiejski ? przepyszny, mniam ? do tej pory pamiętam smak kaszanki. Dodatkowo mieliśmy bar z drinkami, który cieszył się ogromnym powodzeniem. Goście bardzo chwalili bar, barmana i jego drineczki, szczególnym powodzeniem cieszyło się kamikaze. Cała obsługa na czele z niezastąpioną Panią Elą ? menadżerką Sali perfekcyjna, pomocna zarówno w trakcie wesela, jak i po, następnego dnia przy spakowaniu wszystkiego, co zostało. A i jeszcze pokoje ? bardzo komfortowe. I ogród, gdzie gości mogli się przewietrzyć, posiedzieć na świeżym powietrzu i napić. Bardzo podobało mi się to, że goście, którzy przyjechali i czekali na nas przed salą, mieli udostępnione w ogrodzie napoje. Z całego serca dziękujemy Pani Eli i całej obsłudze Sali Bankietowej ?Królewska? ? kucharzom, kelnerom, barmanowi. To był nasz najpiękniejszy dzień w życiu, a dzięki Wam mogliśmy się nim cieszyć w pełni, bo Wy zadbaliście o każdy szczegół i przez całą noc służyliście pomocą. Wszystkim szczerze polecam tą Salę.

Iza i Tomek
Anita i Boguś
Piątek, 16.09.2016
09.09.2016 był naszym dniem, który przerósł nasze najśmielsze wyobrażenia. Po wzruszającej mszy świętej udaliśmy się do Sali Bankietowej "Królewska" na przyjęcie weselne... Przepyszne jedzenie, znakomita obsługa, dopracowany kazdy szczegół! Dzięki nieocenionej pomocy Pani Eli, to przyjęcie było doskonałe i dopięte na ostatni guzik! Elegancki wystrój sali nadawał naszej uroczystości wyjątkowy klimat. O nic nie musieliśmy się martwić. Jesteśmy zachwyceni, zarówno my jak i nasi rodzice i goście! Wszystkim polecamy Królewską! Była to niezapomniana noc dla nas i wszystkich obecnych... DZIĘKUJEMY! Anita i Boguś ??

Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa Królewska - Sala Bankietowa